Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele: Strajk włoski to za mało, wychodzimy na ulice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2019 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Pamiętaj , jak idziesz do nauczyciela na korepetycje a on nie da ci paragonu to śmiało możesz nazwać go złodziejem i zgłosić ten fakt do urzędu skarbowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ten strajk naprawdę się udał, na ulice niech wyjdą tylko najmłodsze nauczycielki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ten strajk naprawdę się udał, na ulice niech wyjdą tylko najmłodsze nauczycielki.
 A ile bierze taka młoda nauczycielka na ulicy ?? Może się okaże że już lepiej na tej ulicy zostać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej szkole najaktywniejsze zetenpówki i peeselówki teraz w Galilei pierwsze skrzypce grają. Też będą strajkoać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100 % nauczycieli w końcu to wyksztalcona inteligencja, a zarabia połowę tego co Mirek co skończył 6 klas i jeździ TIREM ma 3 dzieci a jego Grazyna mamadrzejsza na całą wieś bo skończyła 8 klas ale ma kase i wszystko wie... Naraaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ja titem jeżdżę i tego się nie wstydzę mam miesięcznie na czysto ok 14 tys zl na rękę mam matur i skończyłem socjologię jeśli wiesz co to jest za kierunek.I nikt mi nie wybierał i nie dawał pracy jak nauczycielom ciepła praca załatwiona w większości bo mamusia albo tatuś odszedł to swojego wsadził nie ma co strajkowac i stresować dzieci pracy jest na rynku troche chęci wysiłku a nie na gotowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pracują 8 godzin dziennie tak jak inni to docenią co mają w obecnej chwili.Mają za dobrze szczególnie w Przedszkolach (jaki to nauczyciel?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję lepszą metodę: m a s o w e samo-zwolnienia z pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte te wasze wypociny. Nedzni gowniarze i debile max po zawodowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Broniarz , kiedy sie konczy Pana kadencja ? Chyba lada moment , bo wtedy zaczyna Pan nabijac sobie punktow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym , ktorzy potrafia uczyc a nie odbebniac godziny , ktorych maja niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz lecę. Będę tańczyć jak mi pan Broniarz zagra. Nauczyciele ostatnio byli marionetkami, stali się pośmiewiskiem i dalej chcą w to brnąć? Nie zamierzam brać udziału w tym cyrku (w strajku włoskim też nie).
 Nauczycielka? Chyba religii. Rozumiem Twoje samozadowolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nie widać po twoim wpisie jaki jesteś mierny nauczyciel najgorsze ze większość jest właśnie taka jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIELE = NAJWIĘKSZA GRUPA ZAWODOWA NIEROBÓW KTÓRYM NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ I KTÓRZY CHCĄ TYLKO PODWYŻKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po studiach niestety tyle nie zarobią. To się klasuje 1600 - 1800.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę tych absolwentów fizyki, chemii, matematyki, informatyki jak pchają się drzwiami i oknami do szkoły, wszyscy, którzy plują na nauczycieli nie mają zdolności perspektywicznego myślenia, jeśli nic się nie zmieni szkolnictwo państwowe będzie wkrotce pełniło jedynie funkcję opiekuńczą, wykształcenie można będzie zdobyć jedynie w szkołach prywatnych za ciężkie pieniądze, plujcie dalej, obudzicie się z ręką w nocniku.  A nistety 500+ tylko do 18 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ten strajk naprawdę się udał, na ulice niech wyjdą tylko najmłodsze nauczycielki.
 jam odpadam nie dam juz rady za stary na te sprawy ale oko pociesze, no może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ja titem jeżdżę i tego się nie wstydzę mam miesięcznie na czysto ok 14 tys zl na rękę mam matur i skończyłem socjologię jeśli wiesz co to jest za kierunek.I nikt mi nie wybierał i nie dawał pracy jak nauczycielom ciepła praca załatwiona w większości bo mamusia albo tatuś odszedł to swojego wsadził nie ma co strajkowac i stresować dzieci pracy jest na rynku troche chęci wysiłku a nie na gotowe .
 jak tam kiedy sie ostatnio myłeś? :))) :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY KIEDY SKORO NAWIAZUJESZ DO TEGO ZE KIEROWCA SIĘ NIE MYJE, SĄDZISZ CHYBA PO SWOJEJ OSOBIE. WACHALES KTÓREGOŚ KIEROWCĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...